SMF85AT1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SMF85AT1G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMF85AT1G
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 85V 137V SOD123FL
Fitxak: SMF85AT1G.pdf
  • Mezua
SMF85AT1Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMF85AT1G fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena TVS DIODE 85V 137V SOD123FL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6177 pcs Datuen fitxa SMF85AT1G.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 85V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 137V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 94.4V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SOD-123FL
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 200W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SOD-123F Beste izenak SMF85AT1GOS
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1.3A Edukiera @ maiztasuna -