SMF70AT1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SMF70AT1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMF70AT1
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 70V 113V SOD123FL
Fitxak: SMF70AT1.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
SMF70AT1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMF70AT1 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena TVS DIODE 70V 113V SOD123FL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2846 pcs Datuen fitxa SMF70AT1.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 70V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 113V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 77.8V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SOD-123FL
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 200W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SOD-123F Beste izenak SMF70AT1OS
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1.5A Edukiera @ maiztasuna -
Produktu erlazionatuak
SMF70A-T13
SMF70A-T13
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 70V 113V SOD123FL
Stockean: 969234 pcs
Deskarga: SMF70A-T13.pdf
RFQ
SMF75A RQG
SMF75A RQG
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL, 200W
Stockean: 1486503 pcs
Deskarga: SMF75A RQG.pdf
RFQ
SMF70A-TP
SMF70A-TP
fabrikatzaileak: Micro Commercial Components (MCC)
deskribapena: 70V, 200W, UNIDIRECTIONA TVS, SO
Deskarga: SMF70A-TP.pdf
SMF70AT1G
SMF70AT1G
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Deskarga: SMF70AT1G.pdf
SMF70AHRQG
SMF70AHRQG
Deskarga: SMF70AHRQG.pdf
SMF70A RQG
SMF70A RQG
Deskarga: SMF70A RQG.pdf
SMF75A RVG
SMF75A RVG
Deskarga: SMF75A RVG.pdf
SMF70AHRVG
SMF70AHRVG
Deskarga: SMF70AHRVG.pdf
SMF70A RVG
SMF70A RVG
Deskarga: SMF70A RVG.pdf
SMF75A-T13
SMF75A-T13
deskribapena: TVS DIODE 75V 121V SOD123FL
Deskarga: SMF75A-T13.pdf
SMF75A
SMF75A