SMF60AT1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SMF60AT1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMF60AT1
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 60V 96.8V SOD123FL
Fitxak: SMF60AT1.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
SMF60AT1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMF60AT1 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena TVS DIODE 60V 96.8V SOD123FL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3741 pcs Datuen fitxa SMF60AT1.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 60V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 96.8V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 66.7V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SOD-123FL
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 200W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SOD-123F Beste izenak SMF60AT1OS
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1.8A Edukiera @ maiztasuna -
Produktu erlazionatuak
SMF64AHRQG
SMF64AHRQG
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL, 200W
Stockean: 1211159 pcs
Deskarga: SMF64AHRQG.pdf
RFQ
SMF60A RQG
SMF60A RQG
Stockean: 1296314 pcs
Deskarga: SMF60A RQG.pdf
RFQ
SMF60AT1G
SMF60AT1G
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: TVS DIODE 60V 96.8V SOD123FL
Deskarga: SMF60AT1G.pdf
SMF60A-T13
SMF60A-T13
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse