SMF58AT1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SMF58AT1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMF58AT1
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 58V 93.6V SOD123FL
Fitxak: SMF58AT1.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
SMF58AT1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMF58AT1 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena TVS DIODE 58V 93.6V SOD123FL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4862 pcs Datuen fitxa SMF58AT1.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 58V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 93.6V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 64.4V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SOD-123FL
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 200W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SOD-123F Beste izenak SMF58AT1OS
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.1A Edukiera @ maiztasuna -
Oinarriaren zati kopurua SMF*A eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMF5910KJT
SMF5910KJT
fabrikatzaileak: AMP Connectors / TE Connectivity
deskribapena: RES SMD 910K OHM 5% 5W 5329
Stockean: 295227 pcs
Deskarga: SMF5910KJT.pdf
RFQ
SMF58A-T13
SMF58A-T13
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 58V 93.6V SOD123FL