SMF36AT1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SMF36AT1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMF36AT1
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 36V 58.1V SOD123FL
Fitxak: SMF36AT1.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
SMF36AT1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMF36AT1 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena TVS DIODE 36V 58.1V SOD123FL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4657 pcs Datuen fitxa SMF36AT1.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 36V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 58.1V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 40V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SOD-123FL
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 200W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SOD-123F Beste izenak SMF36AT1OS
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 3.4A Edukiera @ maiztasuna -