SMF30AT1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SMF30AT1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMF30AT1
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 30V 48.4V SOD123FL
Fitxak: SMF30AT1.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
SMF30AT1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMF30AT1 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena TVS DIODE 30V 48.4V SOD123FL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4245 pcs Datuen fitxa SMF30AT1.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 30V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 48.4V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 33.3V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SOD-123FL
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 200W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SOD-123F Beste izenak SMF30AT1OS
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 4.1A Edukiera @ maiztasuna -
Oinarriaren zati kopurua SMF*A eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMF30A-TP
SMF30A-TP
fabrikatzaileak: Micro Commercial Components (MCC)
deskribapena: TVS DIODE 30V 48.4V SOD123FL
Stockean: 205502 pcs
Deskarga: SMF30A-TP.pdf
RFQ
SMF30AHRQG
SMF30AHRQG
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL, 200W