SMF20AT1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SMF20AT1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMF20AT1
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 20V 32.4V SOD123FL
Fitxak: SMF20AT1.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
SMF20AT1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMF20AT1 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena TVS DIODE 20V 32.4V SOD123FL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3970 pcs Datuen fitxa SMF20AT1.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 20V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 32.4V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 22.2V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SOD-123FL
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 200W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SOD-123F Beste izenak SMF20AT1OS
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 6.2A Edukiera @ maiztasuna -