SMF16AT1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SMF16AT1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMF16AT1
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 16V 26V SOD123FL
Fitxak: SMF16AT1.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
SMF16AT1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMF16AT1 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena TVS DIODE 16V 26V SOD123FL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3708 pcs Datuen fitxa SMF16AT1.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 16V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 26V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 17.8V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SOD-123FL
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 200W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SOD-123F Beste izenak SMF16AT1OS
SMF16AT1OS-ND
SMF16AT1OSTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 7.7A Edukiera @ maiztasuna -
Oinarriaren zati kopurua SMF*A eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMF16AHRVG
SMF16AHRVG
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL
Stockean: 1228434 pcs
Deskarga: SMF16AHRVG.pdf
RFQ
SMF16A-M3-08
SMF16A-M3-08
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 16V 26V DO219AB
Stockean: 1204215 pcs
Deskarga: SMF16A-M3-08.pdf
RFQ
SMF17A RQG
SMF17A RQG
deskribapena: DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL, 200W
Deskarga: SMF17A RQG.pdf
SMF16A-TP
SMF16A-TP
fabrikatzaileak: Micro Commercial Components (MCC)
deskribapena: TVS DIODE 16V 26V SOD123FL
Deskarga: SMF16A-TP.pdf
SMF170AT1
SMF170AT1
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: TVS DIODE 170V 275V SOD123FL
Deskarga: SMF170AT1.pdf
SMF16AT1G
SMF16AT1G
Deskarga: SMF16AT1G.pdf
SMF16A-T13
SMF16A-T13
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
Deskarga: SMF16A-T13.pdf
SMF16A-M3-18
SMF16A-M3-18
Deskarga: SMF16A-M3-18.pdf
SMF17A RVG
SMF17A RVG
Deskarga: SMF17A RVG.pdf
SMF17A
SMF17A
deskribapena: TVS DIODE 17V 27.6V SOD123FL
Deskarga: SMF17A.pdf
SMF170AT1G
SMF170AT1G