SMF14AT1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SMF14AT1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMF14AT1
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 14V 23.2V SOD123FL
Fitxak: SMF14AT1.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
SMF14AT1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMF14AT1 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena TVS DIODE 14V 23.2V SOD123FL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5987 pcs Datuen fitxa SMF14AT1.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 14V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 23.2V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 15.6V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SOD-123FL
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 200W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SOD-123F Beste izenak SMF14AT1OS
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 8.6A Edukiera @ maiztasuna -
Oinarriaren zati kopurua SMF*A eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMF14A-TP
SMF14A-TP
fabrikatzaileak: Micro Commercial Components (MCC)
deskribapena: TVS DIODE 14V 23.2V SOD123FL
Stockean: 163641 pcs
Deskarga: SMF14A-TP.pdf
RFQ
SMF15A
SMF15A
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 15V 24.4V SOD123F
Stockean: 176321 pcs
Deskarga: SMF15A.pdf
RFQ
SMF14A-M3-08
SMF14A-M3-08
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 14V 23.2V DO219AB
Deskarga: SMF14A-M3-08.pdf
SMF14AT1G
SMF14AT1G
Deskarga: SMF14AT1G.pdf
SMF15A RQG
SMF15A RQG
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL, 200W
Deskarga: SMF15A RQG.pdf
SMF150AT1
SMF150AT1
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: TVS DIODE 150V 243V SOD123FL
Deskarga: SMF150AT1.pdf
SMF14A-M3-18
SMF14A-M3-18
Deskarga: SMF14A-M3-18.pdf
SMF14A-T13
SMF14A-T13
Deskarga: SMF14A-T13.pdf
SMF150AT1G
SMF150AT1G
Deskarga: SMF150AT1G.pdf
SMF15A RVG
SMF15A RVG
deskribapena: DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL
Deskarga: SMF15A RVG.pdf
SMF14AHRQG
SMF14AHRQG