SMF13AT1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SMF13AT1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMF13AT1
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 13V 21.5V SOD123FL
Fitxak: SMF13AT1.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
SMF13AT1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMF13AT1 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena TVS DIODE 13V 21.5V SOD123FL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6919 pcs Datuen fitxa SMF13AT1.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 13V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 21.5V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 14.4V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SOD-123FL
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 200W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SOD-123F Beste izenak SMF13AT1OS
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 9.3A Edukiera @ maiztasuna -
Oinarriaren zati kopurua SMF*A eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMF13AHRQG
SMF13AHRQG
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL, 200W
Stockean: 1268029 pcs
Deskarga: SMF13AHRQG.pdf
RFQ
SMF14A RQG
SMF14A RQG
Stockean: 1233333 pcs
Deskarga: SMF14A RQG.pdf
RFQ
SMF13A-T13
SMF13A-T13
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 13V 21.5V SOD123FL
Deskarga: SMF13A-T13.pdf
SMF14A RVG
SMF14A RVG
deskribapena: DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL
Deskarga: SMF14A RVG.pdf
SMF13AT1G
SMF13AT1G