SMF11AT1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SMF11AT1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMF11AT1
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 11V 18.2V SOD123FL
Fitxak: SMF11AT1.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
SMF11AT1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMF11AT1 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena TVS DIODE 11V 18.2V SOD123FL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6826 pcs Datuen fitxa SMF11AT1.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 11V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 18.2V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 12.2V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SOD-123FL
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 200W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SOD-123F Beste izenak SMF11AT1OS
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 11A Edukiera @ maiztasuna -
Oinarriaren zati kopurua SMF*A eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMF120AT1
SMF120AT1
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: TVS DIODE 120V 193V SOD123FL
Stockean: 3225 pcs
Deskarga: SMF120AT1.pdf
RFQ
SMF12A RQG
SMF12A RQG
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL, 200W
Stockean: 1265935 pcs
Deskarga: SMF12A RQG.pdf
RFQ
SMF11A-M3-08
SMF11A-M3-08
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 11V 18.2V DO219AB
Deskarga: SMF11A-M3-08.pdf
SMF11AHRQG
SMF11AHRQG
Deskarga: SMF11AHRQG.pdf
SMF11A-T13
SMF11A-T13
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 11V 18.2V SOD123FL
Deskarga: SMF11A-T13.pdf
SMF11A-TP
SMF11A-TP
fabrikatzaileak: Micro Commercial Components (MCC)
Deskarga: SMF11A-TP.pdf
SMF12A
SMF12A
deskribapena: TVS DIODE 12V 19.9V SOD123F