SMF100AT1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SMF100AT1G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMF100AT1G
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 100V 162V SOD123FL
Fitxak: SMF100AT1G.pdf
  • Mezua
SMF100AT1Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMF100AT1G fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena TVS DIODE 100V 162V SOD123FL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6463 pcs Datuen fitxa SMF100AT1G.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 100V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 162V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 111V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SOD-123FL
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 200W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SOD-123F Beste izenak SMF100AT1GOS
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1.1A Edukiera @ maiztasuna -
Oinarriaren zati kopurua SMF*A eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMF100AHRVG
SMF100AHRVG
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL, 200W
Stockean: 930189 pcs
Deskarga: SMF100AHRVG.pdf
RFQ
SMF100A-T13
SMF100A-T13
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TAPE REEL - 8MM/13" TAPE
Stockean: 1032764 pcs
Deskarga: SMF100A-T13.pdf
RFQ
SMF100AT1
SMF100AT1
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: TVS DIODE 100V 162V SOD123FL
Deskarga: SMF100AT1.pdf
SMF100AHRQG
SMF100AHRQG
Deskarga: SMF100AHRQG.pdf
SMF10A-HE3-08
SMF10A-HE3-08
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 10V 17V DO219AB
Deskarga: SMF10A-HE3-08.pdf
SMF10A
SMF10A
deskribapena: TVS DIODE 10V 17V SOD123F
Deskarga: SMF10A.pdf
SMF10A-E3-08
SMF10A-E3-08
deskribapena: TVS DIODE 10V 17V SMF
Deskarga: SMF10A-E3-08.pdf
SMF10A RQG
SMF10A RQG
Deskarga: SMF10A RQG.pdf
SMF10A RVG
SMF10A RVG
deskribapena: DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL
Deskarga: SMF10A RVG.pdf
SMF10A-E3-18
SMF10A-E3-18
Deskarga: SMF10A-E3-18.pdf
SMF100A RQG
SMF100A RQG
Deskarga: SMF100A RQG.pdf
SMF100A RVG
SMF100A RVG