SMDA15CDR2G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMDA15CDR2G
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 15V 30V 8SOIC
Fitxak: SMDA15CDR2G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
SMDA15CDR2Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMDA15CDR2G fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena TVS DIODE 15V 30V 8SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 33886 pcs Datuen fitxa SMDA15CDR2G.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 15V (Max) Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 30V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 16.7V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea 8-SOIC Series -
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 300W
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Beste izenak SMDA15CDR2GOSCT Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 10A (8/20µs)
Edukiera @ maiztasuna 75pF @ 1MHz Bidegailu kanalak 4