SMBJ85CA
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SMBJ85CA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMBJ85CA
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 85V 137V DO214AA
Fitxak: 1.SMBJ85CA.pdf2.SMBJ85CA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
SMBJ85CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMBJ85CA fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena TVS DIODE 85V 137V DO214AA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 226830 pcs Datuen fitxa 1.SMBJ85CA.pdf2.SMBJ85CA.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 85V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 137V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 94.4V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AA (SMB) Series SMBJ
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 600W
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua DO-214AA, SMB
Beste izenak SMBJ85CAFSDKR Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 4.4A
Edukiera @ maiztasuna - Bidegailu kanalak 1
Oinarriaren zati kopurua SMBJ85 eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMBJ85C
SMBJ85C
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 85V 143.85V DO214AA
Stockean: 637350 pcs
Deskarga: SMBJ85C.pdf
RFQ
SMBJ85CA R5G
SMBJ85CA R5G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: TVS DIODE 85V 137V DO214AA
Stockean: 431405 pcs
Deskarga: SMBJ85CA R5G.pdf
RFQ
SMBJ85ATR
SMBJ85ATR
fabrikatzaileak: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
deskribapena: TVS DIODE 85V 137V SMB
Deskarga: SMBJ85ATR.pdf
SMBJ85C-E3/5B
SMBJ85C-E3/5B
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 85V 151V DO214AA
Deskarga: SMBJ85C-E3/5B.pdf
SMBJ85CA-13-F
SMBJ85CA-13-F
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated
Deskarga: SMBJ85CA-13-F.pdf
SMBJ85CA-E3/5B
SMBJ85CA-E3/5B
Deskarga: SMBJ85CA-E3/5B.pdf
SMBJ85CA
SMBJ85CA
Deskarga: SMBJ85CA.pdf
SMBJ85CA
SMBJ85CA
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
Deskarga: SMBJ85CA.pdf
SMBJ85CA-E3/52
SMBJ85CA-E3/52
Deskarga: SMBJ85CA-E3/52.pdf
SMBJ85CA M4G
SMBJ85CA M4G
Deskarga: SMBJ85CA M4G.pdf
SMBJ85C-E3/52
SMBJ85C-E3/52
Deskarga: SMBJ85C-E3/52.pdf
SMBJ85CA-13
SMBJ85CA-13