SMBJ26CA
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SMBJ26CA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMBJ26CA
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 26V 42.1V DO214AA
Fitxak: 1.SMBJ26CA.pdf2.SMBJ26CA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
SMBJ26CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMBJ26CA fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena TVS DIODE 26V 42.1V DO214AA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 201321 pcs Datuen fitxa 1.SMBJ26CA.pdf2.SMBJ26CA.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 26V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 42.1V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 28.9V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AA (SMB) Series SMBJ
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 600W
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua DO-214AA, SMB
Beste izenak SMBJ26CAFSDKR Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 14.3A
Edukiera @ maiztasuna - Bidegailu kanalak 1
Oinarriaren zati kopurua SMBJ26 eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMBJ26C-E3/5B
SMBJ26C-E3/5B
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 26V 46.6V DO214AA
Stockean: 5815 pcs
Deskarga: SMBJ26C-E3/5B.pdf
RFQ
SMBJ26C
SMBJ26C
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 26V 44.21V DO214AA
Stockean: 582575 pcs
Deskarga: SMBJ26C.pdf
RFQ
SMBJ26CA-13
SMBJ26CA-13
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated
deskribapena: TVS DIODE 26V 42.1V SMB
Deskarga: SMBJ26CA-13.pdf
SMBJ26ATR
SMBJ26ATR
fabrikatzaileak: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Deskarga: SMBJ26ATR.pdf
SMBJ26CA
SMBJ26CA
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
Deskarga: SMBJ26CA.pdf
SMBJ26CA R5G
SMBJ26CA R5G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: TVS DIODE 26V 42.1V DO214AA
Deskarga: SMBJ26CA R5G.pdf
SMBJ26C-E3/52
SMBJ26C-E3/52
Deskarga: SMBJ26C-E3/52.pdf
SMBJ26CA M4G
SMBJ26CA M4G
Deskarga: SMBJ26CA M4G.pdf
SMBJ26AHR5G
SMBJ26AHR5G
Deskarga: SMBJ26AHR5G.pdf
SMBJ26CA
SMBJ26CA
fabrikatzaileak: AVX Corporation
Deskarga: SMBJ26CA.pdf
SMBJ26CA
SMBJ26CA