SL5500300
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SL5500300
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena OPTOISO 5.3KV TRANS W/BASE 6DIP
Fitxak: SL5500300.pdf
  • Mezua
SL5500300ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SL5500300 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena OPTOISO 5.3KV TRANS W/BASE 6DIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2988 pcs Datuen fitxa SL5500300.pdf
Tentsioa - Irteera (Max) 30V Tentsioa - isolamendua 5300Vrms
Tentsioa - Aurrera (Vf) (tipoa) 1.23V Vce saturazioa (Max) 400mV
Aktibatu / Itzali denbora (tipoa) 20µs, 50µs (Max) Hornitzaileen gailuen paketea 6-DIP
Series - Igoeraren / Fall Time (tipoa) -
Packaging Tube Pakete / kasua 6-DIP (0.300", 7.62mm)
Irteerako mota Transistor with Base Tenperatura operatiboa -55°C ~ 100°C
Kanalen kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Uneko transferentzia-erlazioa (min) 40% @ 10mA Uneko transferentzia-erlazioa (gehienez) 300% @ 10mA
Uneko - Irteera / Kanala 100mA Oraina - DC aurrera (baldin bada) (Max) 100mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SL55003SD
SL55003SD
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: OPTOISO 5.3KV TRANS W/BASE 6SMD
Stockean: 6166 pcs
Deskarga: SL55003SD.pdf
RFQ
SL510-TP
SL510-TP
fabrikatzaileak: Micro Commercial Components (MCC)
deskribapena: DIODE SCHOTTKY 100V 5A DO214AB
Stockean: 110129 pcs
Deskarga: SL510-TP.pdf
RFQ
SL500
SL500
fabrikatzaileak: Apex Tool Group
deskribapena: SOLDERING IRON 50W 120V
Deskarga:
SL5500
SL5500
deskribapena: OPTOISO 5.3KV TRANS W/BASE 6DIP
Deskarga: SL5500.pdf
SL5500W
SL5500W
Deskarga: SL5500W.pdf
SL5500300W
SL5500300W
Deskarga: SL5500300W.pdf
SL510
SL510
fabrikatzaileak: FLIR
deskribapena: SOUND LEVEL METER
Stockean: 524 pcs
Deskarga: SL510.pdf
SL55003S
SL55003S
Deskarga: SL55003S.pdf
SL54-TP
SL54-TP
deskribapena: DIODE SCHOTTKY 40V 5A DO214AB
Deskarga: SL54-TP.pdf
Deskarga: SL5500SD.pdf
SL550
SL550
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: SWITCH SLIDE SP5T 250MA 125V