SGR2N60UFDTM
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SGR2N60UFDTM
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena IGBT 600V 2.4A 25W DPAK
Fitxak: 1.SGR2N60UFDTM.pdf2.SGR2N60UFDTM.pdf
  • Mezua
SGR2N60UFDTMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SGR2N60UFDTM fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena IGBT 600V 2.4A 25W DPAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6174 pcs Datuen fitxa 1.SGR2N60UFDTM.pdf2.SGR2N60UFDTM.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.6V @ 15V, 1.2A
Probako egoera 300V, 1.2A, 200 Ohm, 15V Td (on / off) @ 25 ° C 15ns/80ns
Energia aldatzea 30µJ (on), 13µJ (off) Hornitzaileen gailuen paketea D-Pak
Series - Energia - Max 25W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera mota Standard IGBT motakoa -
Gate Charge 9nC Deskribapen zehatza IGBT 600V 2.4A 25W Surface Mount D-Pak
Oraina - Pulsed Collector (Icm) 10A Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 2.4A