SFH9250L
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SFH9250L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SFH9250L
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena MOSFET P-CH 200V 19.5A TO-3P
Fitxak: SFH9250L.pdf
  • Mezua
SFH9250Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SFH9250L fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena MOSFET P-CH 200V 19.5A TO-3P Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5978 pcs Datuen fitxa SFH9250L.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-3P
Series - Rds On (Max) @ Id, Vgs 230 mOhm @ 9.8A, 5V
Power Dissipation (Max) 204W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-3P-3, SC-65-3 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 3250pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 120nC @ 5V FET mota P-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 5V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 200V Deskribapen zehatza P-Channel 200V 19.5A (Tc) 204W (Tc) Through Hole TO-3P
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 19.5A (Tc)