SFF9250L
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SFF9250L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SFF9250L
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena MOSFET P-CH 200V 12.6A TO-3PF
Fitxak: SFF9250L.pdf
  • Mezua
SFF9250Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SFF9250L fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena MOSFET P-CH 200V 12.6A TO-3PF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7080 pcs Datuen fitxa SFF9250L.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-3PF
Series - Rds On (Max) @ Id, Vgs 230 mOhm @ 6.3A, 5V
Power Dissipation (Max) 90W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua SC-94 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 3250pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 120nC @ 5V FET mota P-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 5V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 200V Deskribapen zehatza P-Channel 200V 12.6A (Tc) 90W (Tc) Through Hole TO-3PF
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 12.6A (Tc)