SA170ARLG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SA170ARLG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SA170ARLG
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 170V 275V AXIAL
Fitxak: SA170ARLG.pdf
  • Mezua
SA170ARLGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SA170ARLG fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena TVS DIODE 170V 275V AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4784 pcs Datuen fitxa SA170ARLG.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 170V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 275V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 189V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea Axial
Series MiniMosorb™ Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 500W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-204AC, DO-15, Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1.8A