SA11ARLG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SA11ARLG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SA11ARLG
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 11V 18.2V AXIAL
Fitxak: SA11ARLG.pdf
  • Mezua
SA11ARLGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SA11ARLG fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena TVS DIODE 11V 18.2V AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3582 pcs Datuen fitxa SA11ARLG.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 11V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 18.2V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 12.2V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea Axial
Series MiniMosorb™ Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 500W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-204AC, DO-15, Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 27.4A
Edukiera @ maiztasuna - Oinarriaren zati kopurua SA*A
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SA11CA
SA11CA
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: TVS DIODE 11V 18.2V DO15
Stockean: 2735 pcs
Deskarga: SA11CA.pdf
RFQ
SA11AHR0G
SA11AHR0G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: TVS DIODE 11V 18.2V DO204AC
Stockean: 636734 pcs
Deskarga: SA11AHR0G.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse