RFP14N05
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RFP14N05
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 50V 14A TO-220AB
Fitxak: RFP14N05.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
RFP14N05ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RFP14N05 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena MOSFET N-CH 50V 14A TO-220AB Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4371 pcs Datuen fitxa RFP14N05.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Teknologia MOSFET (Metal Oxide)
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB Series -
Rds On (Max) @ Id, Vgs 100 mOhm @ 14A, 10V Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Muntaketa mota Through Hole
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 570pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 40nC @ 20V
FET mota N-Channel FET Feature -
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 50V Deskribapen zehatza N-Channel 50V 14A (Tc) Through Hole TO-220AB
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 14A (Tc)