RFD14N05L
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
RFD14N05L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RFD14N05L
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 50V 14A I-PAK
Fitxak: RFD14N05L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
RFD14N05Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RFD14N05L fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena MOSFET N-CH 50V 14A I-PAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 79901 pcs Datuen fitxa RFD14N05L.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 250µA Vgs (Max) ±10V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-251AA
Series - Rds On (Max) @ Id, Vgs 100 mOhm @ 14A, 5V
Power Dissipation (Max) 48W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 670pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 40nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 5V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 50V Deskribapen zehatza N-Channel 50V 14A (Tc) 48W (Tc) Through Hole TO-251AA
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 14A (Tc)