NZF220DFT1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NZF220DFT1G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NZF220DFT1G
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena FILTER RC(PI) 110 OHM/22PF SMD
Fitxak: NZF220DFT1G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
NZF220DFT1Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NZF220DFT1G fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena FILTER RC(PI) 110 OHM/22PF SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 587137 pcs Datuen fitxa NZF220DFT1G.pdf
Tentsioaren balioa - Baloreak R = 110 Ohms, C = 22pF
Mota Low Pass Teknologia RC (Pi)
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series -
Erresistentzia - Kanala (Ohms) 110 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 Beste izenak NZF220DFT1GOS
NZF220DFT1GOS-ND
NZF220DFT1GOSTR
Tenperatura operatiboa - Kanalen kopurua 2
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 0.043" (1.09mm)
Iragazkiaren agindua 2nd ESD Babesa Yes
Deskribapen zehatza RC (Pi) EMI Filter 2nd Order Low Pass 2 Channel R = 110 Ohms, C = 22pF 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 Zentroa / mozteko maiztasuna 220MHz (Cutoff)