NTP75N06L
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NTP75N06L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NTP75N06L
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 60V 75A TO-220AB
Fitxak: NTP75N06L.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
NTP75N06Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NTP75N06L fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena MOSFET N-CH 60V 75A TO-220AB Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5684 pcs Datuen fitxa NTP75N06L.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB
Series - Rds On (Max) @ Id, Vgs 11 mOhm @ 37.5A, 5V
Power Dissipation (Max) 2.4W (Ta), 214W (Tj) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Beste izenak NTP75N06LOS
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 4370pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 92nC @ 5V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 5V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 60V
Deskribapen zehatza N-Channel 60V 75A (Ta) 2.4W (Ta), 214W (Tj) Through Hole TO-220AB Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 75A (Ta)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
NTP85N03G
NTP85N03G
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: MOSFET N-CH 28V 85A TO-220AB
Stockean: 2791 pcs
Deskarga: NTP85N03G.pdf
RFQ
NTP90N02
NTP90N02
deskribapena: MOSFET N-CH 24V 90A TO220AB
Stockean: 5956 pcs
Deskarga: NTP90N02.pdf
RFQ
NTP75N06
NTP75N06
deskribapena: MOSFET N-CH 60V 75A TO220AB