NTP60N06
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NTP60N06 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NTP60N06
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 60V 60A TO220AB
Fitxak: NTP60N06.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
NTP60N06ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NTP60N06 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena MOSFET N-CH 60V 60A TO220AB Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6305 pcs Datuen fitxa NTP60N06.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB
Series - Rds On (Max) @ Id, Vgs 14 mOhm @ 30A, 10V
Power Dissipation (Max) 2.4W (Ta), 150W (Tj) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Beste izenak NTP60N06OS
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 3220pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 81nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 60V
Deskribapen zehatza N-Channel 60V 60A (Ta) 2.4W (Ta), 150W (Tj) Through Hole TO-220AB Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 60A (Ta)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
NTP5862NG
NTP5862NG
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: MOSFET N-CH 60V TO-220-3
Stockean: 53429 pcs
Deskarga:
RFQ
NTP60N06L
NTP60N06L
deskribapena: MOSFET N-CH 60V 60A TO220AB
Stockean: 3687 pcs
Deskarga: NTP60N06L.pdf
RFQ
NTP60N06LG
NTP60N06LG