NTP45N06LG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NTP45N06LG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NTP45N06LG
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 60V 45A TO220AB
Fitxak: NTP45N06LG.pdf
  • Mezua
NTP45N06LGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NTP45N06LG fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena MOSFET N-CH 60V 45A TO220AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4882 pcs Datuen fitxa NTP45N06LG.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 250µA Vgs (Max) ±15V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB
Series - Rds On (Max) @ Id, Vgs 28 mOhm @ 22.5A, 5V
Power Dissipation (Max) 2.4W (Ta), 125W (Tj) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Beste izenak NTP45N06LGOS
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 1700pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 32nC @ 5V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 5V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 60V
Deskribapen zehatza N-Channel 60V 45A (Ta) 2.4W (Ta), 125W (Tj) Through Hole TO-220AB Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 45A (Ta)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
NTP52N10
NTP52N10
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: MOSFET N-CH 100V 60A TO220AB
Stockean: 3031 pcs
Deskarga: NTP52N10.pdf
RFQ
NTP45N06L
NTP45N06L
deskribapena: MOSFET N-CH 60V 45A TO220AB
Stockean: 5791 pcs
Deskarga: NTP45N06L.pdf
RFQ
NTP52N10G
NTP52N10G
Deskarga: NTP52N10G.pdf
NTP45N06
NTP45N06