NTP30N06L
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NTP30N06L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NTP30N06L
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 60V 30A TO220AB
Fitxak: NTP30N06L.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
NTP30N06Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NTP30N06L fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena MOSFET N-CH 60V 30A TO220AB Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4728 pcs Datuen fitxa NTP30N06L.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 250µA Vgs (Max) ±15V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB
Series - Rds On (Max) @ Id, Vgs 46 mOhm @ 15A, 5V
Power Dissipation (Max) 88.2W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Beste izenak NTP30N06LOS
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 1150pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 32nC @ 5V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 5V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 60V
Deskribapen zehatza N-Channel 60V 30A (Ta) 88.2W (Tc) Through Hole TO-220AB Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 30A (Ta)