NTMS4N01R2G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NTMS4N01R2G
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 20V 3.3A 8-SOIC
Fitxak: NTMS4N01R2G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
NTMS4N01R2Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NTMS4N01R2G fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena MOSFET N-CH 20V 3.3A 8-SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 359057 pcs Datuen fitxa NTMS4N01R2G.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1.2V @ 250µA Vgs (Max) ±10V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea 8-SOIC
Series - Rds On (Max) @ Id, Vgs 40 mOhm @ 4.2A, 4.5V
Power Dissipation (Max) 770mW (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Beste izenak NTMS4N01R2GOS
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 1200pF @ 10V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 16nC @ 4.5V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 2.5V, 4.5V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 20V
Deskribapen zehatza N-Channel 20V 3.3A (Ta) 770mW (Ta) Surface Mount 8-SOIC Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 3.3A (Ta)