NTMFS4847NT3G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NTMFS4847NT3G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NTMFS4847NT3G
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 30V 11.5A SO-8FL
Fitxak: NTMFS4847NT3G.pdf
  • Mezua
NTMFS4847NT3Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NTMFS4847NT3G fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena MOSFET N-CH 30V 11.5A SO-8FL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5833 pcs Datuen fitxa NTMFS4847NT3G.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA Vgs (Max) ±16V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea 5-DFN (5x6) (8-SOFL)
Series - Rds On (Max) @ Id, Vgs 4.1 mOhm @ 30A, 10V
Power Dissipation (Max) 880mW (Ta), 48.4W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-PowerTDFN, 5 Leads Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 2614pF @ 12V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 28nC @ 4.5V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 11.5V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 30V Deskribapen zehatza N-Channel 30V 11.5A (Ta), 85A (Tc) 880mW (Ta), 48.4W (Tc) Surface Mount 5-DFN (5x6) (8-SOFL)
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 11.5A (Ta), 85A (Tc)