NTD85N02RT4
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NTD85N02RT4 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NTD85N02RT4
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 24V 12A DPAK
Fitxak: NTD85N02RT4.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
NTD85N02RT4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NTD85N02RT4 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena MOSFET N-CH 24V 12A DPAK Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4354 pcs Datuen fitxa NTD85N02RT4.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea DPAK
Series - Rds On (Max) @ Id, Vgs 5.2 mOhm @ 20A, 10V
Power Dissipation (Max) 1.25W (Ta), 78.1W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Beste izenak NTD85N02RT4OS
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 2050pF @ 20V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 17.7nC @ 5V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 24V
Deskribapen zehatza N-Channel 24V 12A (Ta), 85A (Tc) 1.25W (Ta), 78.1W (Tc) Surface Mount DPAK Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 12A (Ta), 85A (Tc)