NTD110N02RG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NTD110N02RG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NTD110N02RG
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 24V 12.5A DPAK
Fitxak: NTD110N02RG.pdf
  • Mezua
NTD110N02RGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NTD110N02RG fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena MOSFET N-CH 24V 12.5A DPAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4937 pcs Datuen fitxa NTD110N02RG.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea DPAK
Series - Rds On (Max) @ Id, Vgs 4.6 mOhm @ 20A, 10V
Power Dissipation (Max) 1.5W (Ta), 110W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 3440pF @ 20V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 28nC @ 4.5V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 24V Deskribapen zehatza N-Channel 24V 12.5A (Ta), 110A (Tc) 1.5W (Ta), 110W (Tc) Surface Mount DPAK
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 12.5A (Ta), 110A (Tc)