NRVTS12100EMFST1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NRVTS12100EMFST1G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NRVTS12100EMFST1G
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 100V 12A 5DFN
Fitxak: NRVTS12100EMFST1G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
NRVTS12100EMFST1Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NRVTS12100EMFST1G fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena DIODE SCHOTTKY 100V 12A 5DFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 98935 pcs Datuen fitxa NRVTS12100EMFST1G.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 730mV @ 12A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 100V
Hornitzaileen gailuen paketea 5-DFN (5x6) (8-SOFL) Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series Automotive, AEC-Q101 Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 8-PowerTDFN, 5 Leads Beste izenak NRVTS12100EMFST1GOSCT
Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 175°C Muntaketa mota Surface Mount
Diode mota Schottky Deskribapen zehatza Diode Schottky 100V 12A Surface Mount 5-DFN (5x6) (8-SOFL)
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 55µA @ 100V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 12A