NRVB8H100MFST3G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NRVB8H100MFST3G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NRVB8H100MFST3G
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 100V 8A 5DFN
Fitxak: NRVB8H100MFST3G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
NRVB8H100MFST3Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NRVB8H100MFST3G fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena DIODE SCHOTTKY 100V 8A 5DFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 373727 pcs Datuen fitxa NRVB8H100MFST3G.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 8A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 100V
Hornitzaileen gailuen paketea 5-DFN (5x6) (8-SOFL) Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-PowerTDFN, 5 Leads Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 175°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Schottky
Deskribapen zehatza Diode Schottky 100V 8A Surface Mount 5-DFN (5x6) (8-SOFL) Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 2µA @ 100V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 8A Capacitance @ Vr, F -