NRTST40H100CTG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NRTST40H100CTG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NRTST40H100CTG
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 100V 20A TO220AB
Fitxak: NRTST40H100CTG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
NRTST40H100CTGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NRTST40H100CTG fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena DIODE SCHOTTKY 100V 20A TO220AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 61497 pcs Datuen fitxa NRTST40H100CTG.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 760mV @ 20A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 100V
Hornitzaileen gailuen paketea 6-WDFN (2x2) Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua 6-WDFN Exposed Pad Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Schottky
Diode konfigurazioa 1 Pair Common Cathode Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 20A Surface Mount 6-WDFN Exposed Pad
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 50µA @ 100V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 20A