NP1500SAMCT3G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NP1500SAMCT3G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NP1500SAMCT3G
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena THYRISTOR 140V 150A SMB
Fitxak: NP1500SAMCT3G.pdf
  • Mezua
NP1500SAMCT3Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NP1500SAMCT3G fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena THYRISTOR 140V 150A SMB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3477 pcs Datuen fitxa NP1500SAMCT3G.pdf
Tentsioa - Estatukoan 4V Tentsioa - Off egoera 140V
Tentsioa - Breakover 180V Series -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua DO-214AA, SMB
Elementuen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (8 / 20μs) 150A Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 50A
Uneko - Eutsi (Ih) 150mA kapazitantzia 23pF