NDFPD1N150CG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NDFPD1N150CG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NDFPD1N150CG
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 1500V 100MA TO220
Fitxak: NDFPD1N150CG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
NDFPD1N150CGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NDFPD1N150CG fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena MOSFET N-CH 1500V 100MA TO220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 52753 pcs Datuen fitxa NDFPD1N150CG.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id - Vgs (Max) ±30V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-220-3
Series - Rds On (Max) @ Id, Vgs 150 Ohm @ 50mA, 10V
Power Dissipation (Max) 2W (Ta), 20W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Full Pack Beste izenak NDFPD1N150CGOS
Tenperatura operatiboa 150°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 80pF @ 30V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 4.2nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 1500V
Deskribapen zehatza N-Channel 1500V 100mA (Ta) 2W (Ta), 20W (Tc) Through Hole TO-220-3 Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 100mA (Ta)