NCP1237BD65R2G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NCP1237BD65R2G
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena IC REG CTRLR FLYBACK PWM 7SOIC
Fitxak: 1.NCP1237BD65R2G.pdf2.NCP1237BD65R2G.pdf
  • Mezua
NCP1237BD65R2Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NCP1237BD65R2G fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena IC REG CTRLR FLYBACK PWM 7SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4714 pcs Datuen fitxa 1.NCP1237BD65R2G.pdf2.NCP1237BD65R2G.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 9.5 V ~ 28 V Tentsioa - Abiarazi 12V
Tentsioa - Tasa - topologia Flyback
Hornitzaileen gailuen paketea 7-SOIC Series -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), 7 Leads
Irteera isolamendua Isolated Beste izenak NCP1237BD65R2GOSTR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Barne aldagailua (k) No Maiztasuna: aldatzea 65kHz
Deskribapen zehatza Converter Offline Flyback Topology 65kHz 7-SOIC Kontrolatzeko eginbideak -