MSD6100RLRA
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MSD6100RLRA
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ARRAY GP 100V 200MA TO92-3
Fitxak: MSD6100RLRA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MSD6100RLRAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MSD6100RLRA fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena DIODE ARRAY GP 100V 200MA TO92-3 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4379 pcs Datuen fitxa MSD6100RLRA.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.1V @ 100mA Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 100V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-92-3 Abiadura Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Series - Alderantzizko berreskuratzea (trr) 4ns
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads)
Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 135°C Muntaketa mota Through Hole
Diode mota Standard Diode konfigurazioa 1 Pair Common Cathode
Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 100V 200mA (DC) Through Hole TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads) Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 5µA @ 100V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 200mA (DC) Oinarriaren zati kopurua MSD6100