MOC8101W
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MOC8101W Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MOC8101W
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena OPTOISOLATOR 5.3KV TRANS 6-DIP
Fitxak: MOC8101W.pdf
  • Mezua
MOC8101Wren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MOC8101W fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena OPTOISOLATOR 5.3KV TRANS 6-DIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3396 pcs Datuen fitxa MOC8101W.pdf
Tentsioa - Irteera (Max) 30V Tentsioa - isolamendua 5300Vrms
Tentsioa - Aurrera (Vf) (tipoa) 1.15V Vce saturazioa (Max) 400mV
Aktibatu / Itzali denbora (tipoa) 2µs, 3µs Hornitzaileen gailuen paketea 6-DIP
Series - Igoeraren / Fall Time (tipoa) 1µs, 2µs
Packaging Tube Pakete / kasua 6-DIP (0.400", 10.16mm)
Irteerako mota Transistor Tenperatura operatiboa -55°C ~ 100°C
Kanalen kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Sarrera mota DC Deskribapen zehatza Optoisolator Transistor Output 5300Vrms 1 Channel 6-DIP
Uneko transferentzia-erlazioa (min) 50% @ 10mA Uneko transferentzia-erlazioa (gehienez) 80% @ 10mA
Uneko - Irteera / Kanala 50mA Oraina - DC aurrera (baldin bada) (Max) 100mA