MOC5007FR2VM
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MOC5007FR2VM
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena OPTOCOUP VDE SCHMIT TRIG LP 6SMD
Fitxak: MOC5007FR2VM.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MOC5007FR2VMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MOC5007FR2VM fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Kopurua eskuragarri 6628 pcs Datuen fitxa MOC5007FR2VM.pdf
Tentsioa - hornidura - Tentsioa - isolamendua 7500Vpk
Tentsioa - Aurrera (Vf) (tipoa) - Hornitzaileen gailuen paketea 6-SMD
Series GlobalOptoisolator™ Igoeraren / Fall Time (tipoa) -
Propagation Delay tpLH / tpHL (Max) - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, Gull Wing Irteerako mota Open Collector
Tenperatura operatiboa - Kanalen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Sarrera - Side 1 / Side 2 1/0
Sarrera mota DC Deskribapen zehatza Logic Output Optoisolator 1MHz Open Collector 7500Vpk 1 Channel CMTI 6-SMD
Datu-tasa 1MHz Uneko - Irteera / Kanala 50mA
Oraina - DC aurrera (baldin bada) (Max) 1.6mA Modu arrunta Transient Inmunity (Min) -