MMSZ8V2T1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MMSZ8V2T1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MMSZ8V2T1
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 8.2V 500MW SOD123
Fitxak: MMSZ8V2T1.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MMSZ8V2T1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MMSZ8V2T1 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena DIODE ZENER 8.2V 500MW SOD123 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4685 pcs Datuen fitxa MMSZ8V2T1.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 8.2V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±5% Hornitzaileen gailuen paketea SOD-123
Series - Energia - Max 500mW
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua SOD-123
Beste izenak MMSZ8V2T1OSCT Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 15 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 8.2V 500mW ±5% Surface Mount SOD-123 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 700nA @ 5V
Oinarriaren zati kopurua MMSZ8V2
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MMSZ8V2T1G
MMSZ8V2T1G
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: DIODE ZENER 8.2V 500MW SOD123