MMSZ43T1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MMSZ43T1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MMSZ43T1
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 43V 500MW SOD123
Fitxak: MMSZ43T1.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
6000 pcs
  • Mezua
MMSZ43T1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MMSZ43T1 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena DIODE ZENER 43V 500MW SOD123 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1679541 pcs Datuen fitxa MMSZ43T1.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 43V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±5% Hornitzaileen gailuen paketea SOD-123
Series - Energia - Max 500mW
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SOD-123
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Surface Mount
Inpedantzia (Max) (Zzt) 150 Ohms Deskribapen zehatza Zener Diode 43V 500mW ±5% Surface Mount SOD-123
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 50nA @ 30.1V Oinarriaren zati kopurua MMSZ43