MMSZ3V3T1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MMSZ3V3T1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MMSZ3V3T1
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 3.3V 500MW SOD123
Fitxak: MMSZ3V3T1.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
6000 pcs
  • Mezua
MMSZ3V3T1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MMSZ3V3T1 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena DIODE ZENER 3.3V 500MW SOD123 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1529594 pcs Datuen fitxa MMSZ3V3T1.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 3.3V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±5% Hornitzaileen gailuen paketea SOD-123
Series - Energia - Max 500mW
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SOD-123
Beste izenak MMSZ3V3T1OSTR Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 95 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 3.3V 500mW ±5% Surface Mount SOD-123 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 5µA @ 1V
Oinarriaren zati kopurua MMSZ3V3
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MMSZ3V6T1
MMSZ3V6T1
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: DIODE ZENER 3.6V 500MW SOD123
Stockean: 2824545 pcs
Deskarga: MMSZ3V6T1.pdf
RFQ
MMSZ3V3ET1
MMSZ3V3ET1
deskribapena: DIODE ZENER 3.3V 500MW SOD123
Stockean: 2137827 pcs
Deskarga: MMSZ3V3ET1.pdf
RFQ
MMSZ3V3T1G
MMSZ3V3T1G