MMSZ33T1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MMSZ33T1G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MMSZ33T1G
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 33V 500MW SOD123
Fitxak: MMSZ33T1G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
MMSZ33T1Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MMSZ33T1G fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena DIODE ZENER 33V 500MW SOD123 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2504404 pcs Datuen fitxa MMSZ33T1G.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 33V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±5% Hornitzaileen gailuen paketea SOD-123
Series - Energia - Max 500mW
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SOD-123
Beste izenak MMSZ33T1G-ND
MMSZ33T1GOSTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 80 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 33V 500mW ±5% Surface Mount SOD-123 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 50nA @ 23.1V
Oinarriaren zati kopurua MMSZ33
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MMSZ2V7T1G
MMSZ2V7T1G
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: DIODE ZENER 2.7V 500MW SOD123
Stockean: 348708 pcs
Deskarga: MMSZ2V7T1G.pdf
RFQ
MMSZ30T1G
MMSZ30T1G
deskribapena: DIODE ZENER 30V 500MW SOD123
Stockean: 325564 pcs
Deskarga: MMSZ30T1G.pdf
RFQ
MMSZ33T1
MMSZ33T1
deskribapena: DIODE ZENER 33V 500MW SOD123