MMBTH10LT1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MMBTH10LT1G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MMBTH10LT1G
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena TRANS SS VHF MIXER NPN 25V SOT23
Fitxak: MMBTH10LT1G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
MMBTH10LT1Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MMBTH10LT1G fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena TRANS SS VHF MIXER NPN 25V SOT23 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 446148 pcs Datuen fitxa MMBTH10LT1G.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 25V Transistore mota NPN
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-3 (TO-236) Series -
Energia - Max 225mW Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Beste izenak MMBTH10LT1GOSDKR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Zarataren irudia (dB Typ @ f) -
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Irabazia -
Maiztasuna - Trantsizioa 650MHz Deskribapen zehatza RF Transistor NPN 25V 650MHz 225mW Surface Mount SOT-23-3 (TO-236)
DC Korrontearen Gaineko (hFE) (Min) @ Ic, Vce 60 @ 4mA, 10V Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) -