MMBD6100LT3
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MMBD6100LT3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MMBD6100LT3
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ARRAY GP 70V 200MA SOT23-3
Fitxak: MMBD6100LT3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MMBD6100LT3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MMBD6100LT3 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena DIODE ARRAY GP 70V 200MA SOT23-3 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4314 pcs Datuen fitxa MMBD6100LT3.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.1V @ 100mA Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 70V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-3 (TO-236) Abiadura Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Series - Alderantzizko berreskuratzea (trr) 4ns
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Surface Mount
Diode mota Standard Diode konfigurazioa 1 Pair Common Cathode
Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 70V 200mA (DC) Surface Mount TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 100nA @ 50V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 200mA (DC) Oinarriaren zati kopurua MMBD6100