MMBD101LT1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MMBD101LT1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MMBD101LT1
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 225MW 7V SOT23
Fitxak: MMBD101LT1.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MMBD101LT1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MMBD101LT1 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena DIODE SCHOTTKY 225MW 7V SOT23 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3107 pcs Datuen fitxa MMBD101LT1.pdf
Tentsioa - Peak alderantzikatzea (Max) 7V Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-3 (TO-236)
Series - Erresistentzia @ If, F -
Power Dissipation (Max) 225mW Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Beste izenak MMBD101LT1OSCT
Tenperatura operatiboa 150°C (TJ) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Diode mota Schottky - Single
Deskribapen zehatza RF Diode Schottky - Single 7V 225mW SOT-23-3 (TO-236) Capacitance @ Vr, F 1pF @ 0V, 1MHz
Oinarriaren zati kopurua MMBD101
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MMBD101LT1G
MMBD101LT1G
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: DIODE SCHOTTKY 225MW 7V SOT23
Stockean: 361423 pcs
Deskarga: MMBD101LT1G.pdf
RFQ
MMB8G-HF
MMB8G-HF
fabrikatzaileak: Comchip Technology
deskribapena: DIODE BRIDGE RECTIFIER
Stockean: 6741 pcs
Deskarga: MMB8G-HF.pdf
RFQ
MMB8G-G
MMB8G-G
Deskarga: MMB8G-G.pdf
MMBD1201_D87Z
MMBD1201_D87Z
deskribapena: DIODE GEN PURP 100V 200MA SOT23