MM5Z8V2ST1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MM5Z8V2ST1G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MM5Z8V2ST1G
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 8.2V 500MW SOD523
Fitxak: MM5Z8V2ST1G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
MM5Z8V2ST1Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MM5Z8V2ST1G fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena DIODE ZENER 8.2V 500MW SOD523 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 388200 pcs Datuen fitxa MM5Z8V2ST1G.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 8.2V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±2% Hornitzaileen gailuen paketea SOD-523
Series - Energia - Max 500mW
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua SC-79, SOD-523
Beste izenak MM5Z8V2ST1GOSCT Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 15 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 8.2V 500mW ±2% Surface Mount SOD-523 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 700nA @ 5V