MM5Z3V6ST1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MM5Z3V6ST1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MM5Z3V6ST1
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 3.6V 200MW SOD523
Fitxak: MM5Z3V6ST1.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MM5Z3V6ST1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MM5Z3V6ST1 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena DIODE ZENER 3.6V 200MW SOD523 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5450 pcs Datuen fitxa MM5Z3V6ST1.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 3.6V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±3% Hornitzaileen gailuen paketea SOD-523
Series - Energia - Max 200mW
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SC-79, SOD-523
Beste izenak MM5Z3V6ST1OS Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 90 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 3.6V 200mW ±3% Surface Mount SOD-523 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 5µA @ 1V
Oinarriaren zati kopurua MM5Z3V6
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MM5Z3V3ST1
MM5Z3V3ST1
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: DIODE ZENER 3.3V 200MW SOD523
Stockean: 3828 pcs
Deskarga: MM5Z3V3ST1.pdf
RFQ
MM5Z3V6ST1G
MM5Z3V6ST1G
deskribapena: DIODE ZENER 3.6V 500MW SOD523